FIRST Brabant - The hardest FUN you'll ever have!

Uitslagen Regiofinales Tilburg & Eindhoven

Meer FLL? Bewaar je robot dan nog even want we zijn weer bezig met een off-season event tijdens de DTW in Juni 2018. steamup.eu/fll voor meer info en het inschrijfformulier.

Uitslagen FLL Regiofinale Tilburg / Midden en Noordoost Brabant -  Zaterdag 25 November 2017

Het was weer een heel fijn feestje in Tilburg!

Teams, coaches & vrijwilligers: bedankt!!! Nagenieten met de foto’s op:

Award Teamnr & naam Organisatie
Fontys Champions award 4177 – Cadmes Creators Vriendenteam
Teamwork Award (Core Values) 4360 – Aqua Gang Zwijsen College Veghel
Gracious Professionalism Award (Core Values) 4500 – How 2 Own Stichting Scala/Athena
Inspiratie Award (Core Values) 4255 – Flush Attack EC ‘t Sparrenbos
Project Onderzoek Award (Project) 4179 – Timu Yamaji Rodenborch-College
Project Presentatie Award (Project) 4485 – BSO Het Kompas Kinderopvang Humanitas
Innovatieve oplossing Award (Project) 4663 – Beekvliet stroomt Gymnasium Beekvliet
Robotontwerp Award (Techniek) 4526 – t Leurentz Lorentz Casimir Lyceum
Robot Programmeer Award (Techniek) 4452 – Theresialyceum 1 Theresialyceum
Strategie en innovatie Award (Techniek) 4413 – De Wegwijzer BS De Wegwijzer
Juryprijs – Als een Vis in het Water Coaches Marieke Baten & Theo Baten van teams 4255 Flush Attack en 4179 Timu Yamaji EC ‘t Sparrenbos & Rodenborch-College
Juryprijs – Sprong in het Diepe 4730 – BSO havensingel “de Legobazen” Kanteel
Robotprestatieprijs 4177 – Cadmes Creators Vriendenteam
Benelux 2 (certificaat) 4179 – Timu Yamaji Rodenborch-College

Proficiat! Ook aan alle teams die de Popcornprijs hebben gewonnen!!

Uitslagen Robotprestatie

Team Hoogst aantal punten in kwalificatie rondes
 Finalisten 1-4  4177 – Cadmes Creators  190
 wannaar vd finale  4730 – BSO havensingel “de Legobazen”  155
 heeft de  4721 – De Zuidwester  130
 robotprestatieprijs  4255 – Flush Attack  120
 5  4250 – Team Sepia  115
 6 (gedeeld)  4236 – FC SNUGGER  110
 6 (gedeeld)  4413 – De Wegwijzer  110
 8 (gedeeld)  4645 – De Biestse Waterdruppels  90
 8 (gedeeld)  4179 – Timu Yamaji  90
 10  4240 – team Haestech.  85
 11 (gedeeld)  4573 – Sondervick Systematic Chaos  70
 11 (gedeeld)  4663 – Beekvliet stroomt  70
 11 (gedeeld)  4216 – De Technische Spetters  70
 11 (gedeeld)  4614 – Cobbenhagen 1.0  70
 11 (gedeeld)  4634 – St. Caecilia team 2  70
 11 (gedeeld)  4494 – WvO Collego  70
 17 (gedeeld)  4364 – de spetters  65
 17 (gedeeld)  4972 – Toli Sapha Pani  65
 17 (gedeeld)  4615 – De Vijf Hoeven -  Eerst water de rest komt later  65
 17 (gedeeld)  4500 – How 2 Own  65
 21 (gedeeld)  4526 – t Leurentz  55
 21 (gedeeld)  4361 – Team Boot  55
 23  4378 – Stokland  50
 24  4809 – SGDB  45
 25  4640 – Meander groep 7  40
 26 (gedeeld)  4452 – Theresialyceum 1  35
 26 (gedeeld)  4811 – Bernrode Bots  34
 28  4633 – St. Caecilia team 1  30
 29  4360 – Aqua Gang  25
 30  4217 – ATLT  20
 31 (gedeeld)  4776 – Theresialyceum2  10
 31 (gedeeld)  4485 – BSO Het Kompas  10

 

Uitslagen FLL Regiofinale Eindhoven Zaterdag 16 December 2017

10e keer!! je kunt nog komen kijken :-)

Award Teamnaam – nr Organisatie
Fontys Champions award
Teamwork Award (Core Values)
Gracious Professionalism Award (Core Values)
Doede ten Cate Inspiratie Award (Core Values)
Project Onderzoek Award (Project)
Project Presentatie Award (Project)
Innovatieve oplossing Award (Project)
Robotontwerp Award (Techniek)
Robot Programmeer Award (Techniek)
Strategie en innovatie Award (Techniek)
Juryprijs – Als een Vis in het Water
Juryprijs – Sprong in het Diepe
Robotprestatieprijs
Benelux 2 (certificaat)
Benelux 3 (certificaat)

 

Uitslagen Robotprestatie

Team Hoogst aantal punten in kwalificatie rondes
 Finalisten – winnaar
 van de finale
 heeft de
 robotprestatieprijs