FIRST Brabant - The hardest FUN you'll ever have!

Uitslagen Regiofinales Tilburg & Eindhoven

Meer FLL? Bewaar je robot dan nog even want we zijn weer bezig met een off-season event tijdens de DTW in Juni 2018. steamup.eu/fll voor meer info en het inschrijfformulier.

Uitslagen FLL Regiofinale Eindhoven Zaterdag 16 December 2017

Wat een leuke en mooie 10e regiofinale in Eindhoven!

Teams, coaches & vrijwilligers: bedankt!!! Nagenieten met de foto’s op: www.flickr.com/photos/first-brabant

Proficiat! Ook aan alle teams die de Popcornprijs hebben gewonnen!!

Award Teamnaam – nr Organisatie
Fontys Champions award  4534 – Frencken’s Future  vriendenteam
Teamwork Award (Core Values)  4352 – Voda  Zwijsen College Veghel
Gracious Professionalism Award (Core Values)  4220 – De Waterpluim  OBS de Rietpluim
Doede ten Cate Inspiratie Award (Core Values)  4554 – Frits Philips Robotics team  Frits Philips lyceum-mavo
Project Onderzoek Award (Project)  4403 – Top FLLoor  vriendenteam
Project Presentatie Award (Project)  4607 – Slingertouw Eigenwijs  bs ‘t Slingertouw
Innovatieve oplossing Award (Project)  4406 – The Sponge Heroes  St. Jan Baptist
Robotontwerp Award (Techniek)  4437 – de MeentMasters  De Meent
Robot Programmeer Award (Techniek)  4902 – Reigerlaan  Reigerlaan bs
Strategie en innovatie Award (Techniek)  4431 – Casimir Tech  Lorentz Casimir Lyceum
Juryprijs – Als een Paal boven Water  4566 – Dolfijnen  Reigerlaan bs
Juryprijs – Als een Vis in het Water  4487 – Robolijn  bs De Toermalijn
Juryprijs – Sprong in het Diepe  4408 – Water Wonder Kids  St. Jan Baptist
Robotprestatieprijs  4554 – Frits Philips Robotics team  Frits Philips lyceum-mavo
Benelux 2 (certificaat)  4554 – Frits Philips Robotics team  Frits Philips lyceum-mavo
Benelux 3 (certificaat)  4431 – Casimir Tech  Lorentz Casimir Lyceum

 

Uitslagen Robotprestatie

Team Hoogst aantal punten in kwalificatie rondes
 Finalisten – winnaar  4437 – de MeentMasters 170
 van de finale  4554 – Frits Philips Robotics team  140
 heeft de  4762 – Aqua Franciscus bladel  135
 robotprestatieprijs  4687 – Robolijn  130
 5  4664 – OpEigenRisico  130
 6 (gedeeld)  4613 – WaterWizzards RPKK2  115
 6 (gedeeld)  4565 – SKOBOS  115
 8 (gedeeld)  4902 – Reigerlaan  110
 8 (gedeeld)  4534 – Frencken’s Future  110
 8 (gedeeld)  4403 – Top FLLoor  110
 11  4324 – The Electrics  105
 12 (gedeeld)  4612 – WaterWizzards RPKK1  100
 12 (gedeeld)  4607 – Slingertouw Eigenwijs  100
 14  4566 – Dolfijnen  90
 15 (gedeeld)  4841 – de Provinders  85
 15 (gedeeld)  4377 – WereDiBots  85
 16  4408 – Water Wonder Kids  80
 17  4431 – Casimir Tech  75
 18 (gedeeld)  4352 – Voda  70
 18 (gedeeld)  4268 – ‘T Leurentz 2  70
 18 (gedeeld)  4623 – Klimop Reusel  70
 18 (gedeeld)  4542 – Dynamo Jeugdwerk DJOE  70
 18 (gedeeld)  4466 – Domino  70
 23 (gedeeld)  4814 – De Heindert  65
 23 (gedeeld)  4694 – Sint-Joriscollege  65
 23 (gedeeld)  4605 – Exploreres  65
 27 (gedeeld)  4489 – Strandhutters  60
 27 (gedeeld)  4353 – TheWaterSavers  60
 27 (gedeeld)  4220 – De Waterpluim  60
 30 (gedeeld)  4406 – The Sponge Heroes  55
 30 (gedeeld)  4618 – The Battle Droids  55
 30 (gedeeld)  4766 – Lego League Masters  55
 33  4543 – Tech Playground  50
 34 (gedeeld)  4246 – Eckartcollege  45
 34 (gedeeld)  4572 – Systematic Chaos  45
 34 (gedeeld)  4434 – basisschool De Talisman  45
 37  4737 – The Koren Knights  40
 38  4351 – H2O  35
 39  4625 – KC de Haren – Brede Bossche Helden  20
 40  4407 – Hydro Dynamics City  5

Uitslagen FLL Regiofinale Tilburg / Midden en Noordoost Brabant -  Zaterdag 25 November 2017

Het was weer een heel fijn feestje in Tilburg!

Teams, coaches & vrijwilligers: bedankt!!! Nagenieten met de foto’s op: www.flickr.com/photos/first-brabant

Award Teamnr & naam Organisatie
Fontys Champions award 4177 – Cadmes Creators Vriendenteam
Teamwork Award (Core Values) 4360 – Aqua Gang Zwijsen College Veghel
Gracious Professionalism Award (Core Values) 4500 – How 2 Own Stichting Scala/Athena
Inspiratie Award (Core Values) 4255 – Flush Attack EC ‘t Sparrenbos
Project Onderzoek Award (Project) 4179 – Timu Yamaji Rodenborch-College
Project Presentatie Award (Project) 4485 – BSO Het Kompas Kinderopvang Humanitas
Innovatieve oplossing Award (Project) 4663 – Beekvliet stroomt Gymnasium Beekvliet
Robotontwerp Award (Techniek) 4526 – t Leurentz Lorentz Casimir Lyceum
Robot Programmeer Award (Techniek) 4452 – Theresialyceum 1 Theresialyceum
Strategie en innovatie Award (Techniek) 4413 – De Wegwijzer BS De Wegwijzer
Juryprijs – Als een Vis in het Water Coaches Marieke Baten & Theo Baten van teams 4255 Flush Attack en 4179 Timu Yamaji EC ‘t Sparrenbos & Rodenborch-College
Juryprijs – Sprong in het Diepe 4730 – BSO havensingel “de Legobazen” Kanteel
Robotprestatieprijs 4177 – Cadmes Creators Vriendenteam
Benelux 2 (certificaat) 4179 – Timu Yamaji Rodenborch-College

Proficiat! Ook aan alle teams die de Popcornprijs hebben gewonnen!!

Uitslagen Robotprestatie

Team Hoogst aantal punten in kwalificatie rondes
 Finalisten 1-4  4177 – Cadmes Creators  190
 wannaar vd finale  4730 – BSO havensingel “de Legobazen”  155
 heeft de  4721 – De Zuidwester  130
 robotprestatieprijs  4255 – Flush Attack  120
 5  4250 – Team Sepia  115
 6 (gedeeld)  4236 – FC SNUGGER  110
 6 (gedeeld)  4413 – De Wegwijzer  110
 8 (gedeeld)  4645 – De Biestse Waterdruppels  90
 8 (gedeeld)  4179 – Timu Yamaji  90
 10  4240 – team Haestech.  85
 11 (gedeeld)  4573 – Sondervick Systematic Chaos  70
 11 (gedeeld)  4663 – Beekvliet stroomt  70
 11 (gedeeld)  4216 – De Technische Spetters  70
 11 (gedeeld)  4614 – Cobbenhagen 1.0  70
 11 (gedeeld)  4634 – St. Caecilia team 2  70
 11 (gedeeld)  4494 – WvO Collego  70
 17 (gedeeld)  4364 – de spetters  65
 17 (gedeeld)  4972 – Toli Sapha Pani  65
 17 (gedeeld)  4615 – De Vijf Hoeven -  Eerst water de rest komt later  65
 17 (gedeeld)  4500 – How 2 Own  65
 21 (gedeeld)  4526 – t Leurentz  55
 21 (gedeeld)  4361 – Team Boot  55
 23  4378 – Stokland  50
 24  4809 – SGDB  45
 25  4640 – Meander groep 7  40
 26 (gedeeld)  4452 – Theresialyceum 1  35
 26 (gedeeld)  4811 – Bernrode Bots  34
 28  4633 – St. Caecilia team 1  30
 29  4360 – Aqua Gang  25
 30  4217 – ATLT  20
 31 (gedeeld)  4776 – Theresialyceum2  10
 31 (gedeeld)  4485 – BSO Het Kompas  10